Przepompownie pneumatyczne i hydrauliczne

Czym się zajmujemy?

Kompleksowo wykonujemy w pełni wyposażone przepompownie hydrauliczne, przepompownie pneumatyczne oraz instalacje przemysłowe.

Oferujemy także wsparcie serwisowe przy eksploatacji przepompowni działających i nowo wybudowanych. Realizujemy również wsparcie w wykonawstwie sieci wod kan i przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych. Dzięki długoletniej działalności w branży i wykwalifikowanym ekspertom posiadamy dużą praktyczną wiedzę i kompetencje w zakresie wykonawstwa i optymalizacji tego typu instalacji.

Prześlij nam projekt, a my go dla Ciebie zrealizujemy!

Zobacz naszą ofertę

Przepompownie hydrauliczne

Oferujemy dostawę i wykonanie:

przepompowni ścieków sanitarnych,
✓ przepompowni przydomowych,
✓ przepompowni wód deszczowych,
✓ przepompowni odwodnieniowych,
✓ tłoczni ścieków.

 

Przepompownie pneumatyczne

Naszym partnerem i dostawcą przepompowni pneumatycznych jest firma OEKERMANN zajmująca  się system pneumatycznego tłoczenia ścieków od 40 lat.

Struktura naszej firmy jest skonstruowana w taki sposób, że jako lokalny przedstawiciel firmy OEKERMANN możemy wykonywać nie tylko czynności eksploatacyjne, ale także prace naprawcze.

Oferujemy także umowy na przeglądy serwisowe dostosowane do życzeń inwestora.

Nasi serwisanci są gotowi, aby Państwu pomóc.

Zaufali nam:

Skanska, Budimex s.a., Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” Bydgoszcz, Pannatoni  Europe, C.H. Zielone Arkady, C.H RONDO, Oponeo S.A., Pronatura  Bydgoszcz, PKP S.A. Bydgoszcz, Mondi Świecie S.A, EC II Bydgoszcz, Hotel Aubrecht Koprzywnica, Beniamin sp. z o.o sp.k. Białe Błota, Gmina Wielka Nieszawa, Gmina Dąbrowa Chełmińska, Agro Projects sp. z o.o. sp.k., Park Drobiarski sp. z o.o., Hala Widowiskowo-Sportowa "Łuczniczka".

O firmie

Jesteśmy w branży od wielu lat, uczyliśmy się od najlepszych, od kilku lat pracujemy w swojej firmie. Prowadzimy biznes w sposób uczciwy i przejrzysty, działamy według obowiązujących norm i przepisów, nie akceptujemy rozwiązań na skróty.

Dbamy o każdy szczegół powierzonego nam projektu, od pierwszej rozmowy do ostatniego zdania.

Naszą firmę tworzy zespół ludzi zawsze zaangażowanych w każdy projekt. To profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dzięki nim każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Oferujemy najlepsze rozwiązania i innowacyjne technologie, aby sprostać oczekiwaniom tych, którzy nam zaufali i powierzyli realizacje swoich projektów. Ważne jest dla nas tworzenie przyjaznej atmosfery zarówno w pracy jaki i w kontaktach z klientem. Rzetelność i terminowość, to cechy dla nas niezmiernie istotne.

Kontakt

Green3 sp. z o.o.

ul. Startowa 5

85-744 Bydgoszcz

NIP: 554 291 85 76